Info KKK TASUTA KUULUTUSED Kontakt Ostukorv (0)

Lastele

Sisustus

Õhtu- ja pruutkleidid

Redelid

Sport

Auto- motokaubad

Paadid

Seximaailm

vt kõiki sooduspakkumisi

vt. kõik kategooriad

Eurokalkulaator
Hind eurodes:
1 euro = 15,6466 EEK
Sisselogimine
Kasutaja-tunnus:
Parool:
Unustasid parooli?

Registreeru püsikliendiks

Arvuta järelmaks
Pakkuja:
Summa:
Sisse-
makse:
%
Periood:
Kuumakse:
EGO järelmaksu tingimused
LIISI järelmaksu tingimused
 

Nõuanded

Uudised ja teated  Nõuanded ostmiseks  Kolm põhjust LYMAAILMA Internetipoest ostmiseks 

Uudised ja teated

 • 28.03.2009 UUS! Muutunud on püsikliendiprogrammi tingimused. Tutvu lähemalt.
 • 20.03.2009 UUS! Avasime kuulutusportaali kuulutused.lymaailm.ee, kus kuulutamine on kõigile TASUTA.
 • 20.03.2009 UUS! Tuleme oma kaubaga Maafrahva laadale Vastseliinas 20-21 juuni 2009.a.
 • 28.07.2008 Oleme oma kaubaga väljas ka Hauka Laadal 9-10 august 2008.a. Antslas. Külastage Meie müügboksi Jaani tänaval.
 • 25.07.2008 Nüüd saate lugeda meilt oste sooritanud klientide arvamusi meie kaubast. Vaata alapunkti "Arvamused"
 • 23.07.2008 Oma tellimusele võib nüüd ka ise meie lattu järgi tulla. Sellega säästate transpordikulu.Vaata täpsemat informatsiooni alapunktist "Info"
 • 21.07.2008 Nüüd kogu kaubavalik (v.a. mööbel) laos olemas. Tarneaeg vaid 1-3 tööpäeva.

Nõuanded ostmiseks

 • Esitage tellimus alles siis, kui olete kindel, et valitud toode tõesti sobib Teile. Kauba valikul tekkivate küsimuste puhul võtke julgelt meie klienditeenindusega ühendust, aitame Teid suurima heameelega.
 • Arvestage, et arvutiekraanil võib toote pildil olev värv veidi erineda tegelikust värvist. Kui kahtlete värvi sobivuses, küsige meilt lisainfot. Lihtsustamaks värvitooni valikut, võtke meie klienditeenindusega ühendust ja oleme meeleldi valmis Teid aitama..
 • Hoolitsege selle eest, et ligipääs Teie koju oleks ilma takistusteta. Kui tellitav toode on suur, siis vajadusel mõõtke ka uste ja treppide laiused. Kui kahtlete, siis võtke kindlasti ühendust, et saaksime Teile nõu anda.
 • Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelik ning kontrollige, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleks täpsed. Teie tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest.
 • Kauba vastuvõtmisel soovitame tungivalt toodete pakendid üle vaadata ning nende väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta. Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest elektronposti aadressil: info@lymaailm.ee või LY TRADING OÜ kontakttelefonile +372 5068605.

Kolm põhjust LYMAAILM internetipoest ostmiseks

 1. Aega ja närve säästev

  Internetikaubamajast LYMAAILM on Teil võimalik valida endale sobivaid kaupu väga hulgaliste pakkumiste seast. Tavapoest ostes peate varuma selle külastamiseks aega ning loomulikult ka kulutama raha edasi-tagasi liikumiseks. Tavakaupluste külastamine on piiratud lahtiolekuaegadega ja enamjaolt oleme kõik kogenud suurlinnade umbes tänavaid sest just sellel hetkel soovivad rohkem kui üks inimene liikuda just samas suunas.

 2. Soodne hind

  Arvestades kõiki kulusid, mis tekivad kauba soetamisel, on LYMAAILMA poolt pakutavate toodete keskmine hinnatase konkurentsitult parim Eestis.

  Miks?

  Tegelik hind Teie jaoks pole ainult kaupluses müügil oleva toote letihind. Teie jaoks lisandub kauba müügihinnale kauba transpordihind kauplusest koju ning toodete leidmiseks ning valikute tegemiseks kulutatud aeg ning rahaliselt mittemõõdetav närvikulu.

 3. Riskivaba ostmine

  LYMAAILM Internetikaubamajast ostes on Teil võimalus kõik ostud ilma igasuguse põhjenduseta 14 päeva jooksul tagastada ning sel juhul saate kogu kauba eest tasutud raha tagasi.

  Tihtipeale arvatakse, et ostes tavalisest poest, on võimalus kõiki tooteid käega katsuda, neid proovida ja seetõttu on tavalisest poest ostmine selles mõttes riskivabam, et ei teki olukorda kus ostate toote, mis teile ei sobi või ei meeldi. Tegelikkuses on hoopis LYMAAILM Internetikaubamaja puhul ostmine riskivabam kui tavapoest ostmine.

  On üldteada tõsiasi, et tavalistes poodides toimub suure osa kaupade ostmine kataloogist tellimise alusel, kuna tavapoodide müügipindade suurus ei võimalda kuigi palju kaupu müügisaalis ja laos hoida. Seega pole ka tavapoest ostes suurt osa toodetest võimalik käega katsuda ja proovida enne kui toode on kodus ja selles mõttes ei erine LYMAAILM millegagi tavapoest.

  Küll aga on kauba tagastamine tavalisse poodi oluliselt keerulisem ja kulukam kui LYMAAILM Internetikaubamaja puhul. Tavapoes tuleb Teil kauba tagastamise puhul maksta transpordi eest lisaraha ning tihtipeale ei võeta kaupa üldse tagasi kui põhjendate, et lihtsalt ei meeldi.

  LYMAAILM Internetikaubamajast ostetud toodete puhul ülaltoodud probleemid puuduvad: kui kaup ei meeldi saate selle lisakuludeta tagastada, saate tagasi kogu kauba eest makstud raha. Kõigil toodetel on garantii ning seega on meilt ostmine Teie jaoks riskivaba.

 

Uued kaubad: